• آخرین بروز رسانی : 1400/07/22

بیانیه توافق سطح خدمات

 

مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال اداره کل انتقال خون استان قم به آگاهی مراجعین محترم می رسد:

  • هدف از این توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمات ارائه شده توسط اداره کل انتقال خون استان قم برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.
  • این بیانیه، سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمات، روش‌های نظارت و مسئولیت‌های اداره کل انتقال خون استان قم را در صورت لزوم مشخص می‌کند.

 

مسئولیت و تعهدات:

۱- این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به منوی میز خدمت و یا منوی تماس با ما یا برای ثبت پیشنهادات از طریق منوی پیشنهاد روی صفحه اصلی پورتال به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و۲۴ ساعت روز، دارا می باشد.

۲- حوزه پاسخگویی میز خدمت برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی گردیده است. همچنین جهت ارتباط با مدیرکل به قسمتتماس با ما مراجعه فرمایید. نظرات سازنده شما برای افزایش کیفیت ارائه خدمات اداره کل انتقال خون استان قم و در صورت لزوم اصلاح فرآیندها موثر خواهد بود در صورت امکان درنظرسنجی ما مشارکت فرمایید.

۳- به محض ثبت درخواست کد رهگیری و رمز برای درخواست کننده ایجاد می شود و میتواند نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نماید.

۴- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس مراجعین گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی اطلاع رسانی خواهد شد.

۵- در صورت تمایل برای بهبود کیفیت ارائه خدمات در این تارنما خواهشمند است  در نظر سنجی شرکت فرمایید.