• آخرین بروز رسانی : 1400/04/29

اخبار > میزبانی مرکز اهدای خون روح الله درروز های پنج شنبه

 


  چاپ        ارسال به دوست

قمی ها پنچ شنبه ها هم خون اهدا کنند

میزبانی مرکز اهدای خون روح الله درروز های پنج شنبه

محمد نسرین فرد روابط عمومی انتقال خون قم افزود از شهروندان قمی درخواست داریم تا در روز های پنج شنبه نیز خون اهدا کنند.

روابط عمومی انتقال خون قم در ادامه با اشاره به کم بودن عمر پلاکت افزود: با توجه به نیاز همیشگی بیماران به خون و فرآورده‌های آن و ضرورت اهدای مستمر خون در تمامی ایام سال  درخواست ما ادامه داشتن استمرار اهدای خون در این ایام است.

با توجه به رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در ایام همه گیری بیماری کووید 19 در مراکز اهدای خون هیچگونه نگرانی و تهدیدی برای ابتلای مراجعه کنندگان به این ویروس در مراکز انتقال خون قم وجود ندارد،یکی از شرط‌های مهم برای اهدا خون،‌سلامتی کامل و نداشتن علایم آنفلوانزا و سرماخوردگی است که این موضوع موجب شده تا مراجعه کنندگان به مراکز اهدای خون از سلامتی بالاتری نسبت به سایر اماکن برخوردار باشند.

اداره کل انتقال خون نهایت دقت را برای سلامت افراد اهداکننده خون مبذول داشته و تا از این سلامت کامل اطمینان پیدا نکند، اقدام به گرفتن خون ازداوطلبان اهدای خون نخواهد کرد.

از مردم عزیز خصوصا جوانان و بانوان نوع‌دوست استان که علایم بیماری را نداشته و از سلامت مطلوب برخوردارند، درخواست داریم با توجه به اهمیت حفظ ذخایر خونی استان در سطح استاندارد، در این ایام به مراکز اهدای خون قم مراجعه کنند.

ساعت کاراداره کل انتقال خون استان قم در تابستان امسال بدین شرح است:مرکز ثابت اهدای خون مرکزی ویژه آقایان: هر روز به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 7:30لغایت13 (پنج شنبه ها تعطیل تا اول شهریور ماه)تلفن تماس37729350-51   البته در روزهای یک شنبه ها و سه شنبه ها تا ساعت18 بصورت یکسره واقع در بلوار 15خرداد

  مرکز ثابت اهدای خون حضرت روح ا... (آقایان و خانم ها): هر روز از ساعت 7:30 الی 13 (پنج شنبه ها تا 12:30)، واقع در میدان روح ا... جنب دبیرستان ماندگار امام صادق(ع)

 


١١:٥٨ - دوشنبه ٢٨ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٤٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج