چاپ        ارسال به دوست

یگان ویژه استان قم حامی اهدای خون سالم

سرهنگ مرتضایی کیا با حضور در دفتر مدیرکل انتقال خون استان قم از آمادگی صد درصدی ((ارتش خون بخش)) جهت اهدای خون برای نجات جان بیماران سخن گفت.

فرمانده یگان ویژه استان قم ،سرهنگ مرتضایی کیا که به همراه معاونین خود به دیدار دکتر نوریان مدیرکل انتقال خون استان قم در اولین روز های گرم سال 1396آمده بود گفت: در هر زمان که بیماران نیازمند به خون باشند همکاران ما آمادگی صد در صدی جهت اهدای خون دارند.

وی ضمن اشاره به تامین امینت و اسایش مردم که از وظایف اصلی پلیس است افزود: برای تامین سلامت واسایش مردم و نیز مقابله با اتفاقات امادگی کامل داریم .

  نیروهای ویژه علاوه بر اینکه در حوادث از جان مایه می گذارد در مواردی که شخصی نیاز به خون و فراورده های خونی داشته باشد این فرهنگ در بین کارکنان یگان ویژه جا افتاده که اهدای خون از اولویت ها و وظایف اجتماعی و انسانی باشد و متقابلا فرهنگ همکاری مردم نیز با تامین کنندگان امنیت کشور بیشتر شده است.

در ادامه دکتر نوریان مدیر کل انتقال خون استان قم با اشاره به فعالیت های نوین انتقال خون در سال های اخیر نظیر طرح سپاس و اهدای پلاکت در استان قم افزودند:

آدمی که جوهره وجودیش از جان گذشتن است برای دیگران است  در مواقعه ای که احساس نیاز باشد به کمک ، راحت تراز سایر اقشار جامعه خون اهدا می کند.

 در جامعه کسانی هستند که به فکر کمک کردن به دیگرانند حتی در اتفاقات رومز مره ؛تحقیقات ثابت کرده کسانی که اهداکننده خون هستند غالب رفتاریشان بر اساس کمک به دیگران شکل گرفته است و این امر در کارکنان شریف یگان ویژه نیز بطور محسوسی چشمگیر است.کسانی که پنهان و پیدا تلاش می کنند برای امنیت جامعه و کنار مردم بودنشان آرامش می آورد برای هموطنان.

اگر امنیت باشد همه با خیال راحت زندگی می کنند.

در انتها این دیدار دکتر نوریان از همکاری مستمر  یگان ویژه در تامین خون سالم تقدیر کرد.


١٠:٢٥ - شنبه ١٠ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٤٠٥٢    /    تعداد نمایش : ٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج